Partnerzy

www.beeropedia.org – encyklopedia piwnej wiedzy, eksperckie blogi i masa zdjęć w różny sposób związanych z piwem. Znajdziesz tu opis dziesiątek piwnych gatunków, piwne przepisy kulinarne, rytuały serwowania a nawet kiperskie szkolenie w odcinkach. Dla poszukiwaczy piwoznawczej wiedzy i miłośników piw nieszablonowych pozycja obowiązkowa.


www.browarzyciel.pl – firma z pasją i misją to nalepszy opis projektu Rafała Kowalczyka, który jako piwowar, kiper i piwoznawca realizuje misję budowania piwnej kultury. Otrzymasz tu wiele praktycznych porad dotyczących oceny sensorycznej piwa, zasad warzenia i oczywiście różnych przejawów piwnej kultury.


www.pilsner.pl – jeżeli na Polskim rynku postanowimy odnaleźć piwo, które postawiło sobie za zadanie, kreowanie wizerunku piwa jako trunku godnego koneserskiej sztuki to na pewno trafimy na stronę marki Pilsner Urquell które to piwo jest ostoją prawdziwej goryczki w zalewającym nas świecie łatwych, słodkich smaków. Na stronie muzyka, kulinaria, kiperska sztuka, konkursy i wiele innych piwnych atrakcji.


www.centrumpiwowarstwa.pl – jeżeli szukacie sposobu na niewysychające źródło doskonałego piwa to powinniście zacząć warzyć je w domu. Porady, pokazy warzenia, sprzęt do warzenia i piwowarskie surowce znajdziecie w centrum piwowarstwa – firmie która z pasją warzy, degustuje i kreuje kulturę polskich piw domowych.


www.browamator.pl – to największa w Polsce firma dostarczająca domowym piwowarom piwowarskiego sprzętu i surowców. Kupić tu można dosłownie wszystko a to czego nie ma, z pewnością się znajdzie. Co istotne browamator oferuje również serwis w postaci porad online, gdzie zagubiony piwowar może odnaleźć ścieżkę do tworzenia piw doskonałych ucząc się od najlepszych ekspertów w tej dziedzinie.


www.piwodziej.pl – jeżeli jesteś piwowarem i szukasz niebanalnych składników do swoich piw to powinienieś odwiedzić ten adres. Najlepsze odmiany chmielu, wyselekcjonowane odmiany słodu i wszystko to o czym piwowar może zamarzyć. Jeżeli zaś dopiero zaczynasz piwowarską karierę to Piwodziej przygotuje dla Ciebie zestawy przygotowane pod kątem poszczególnych gatunków by ułatwić Ci wejście w elitarny świat piwowarów.


www.instytutpiwa.pl