Nasze kursy w Katowicach – multitap Upojeni 2 marca 2019

Rozpoczynamy serię prezentacji miejsc, w których prowadzimy regularnie warsztaty oraz gdzie realizowaliśmy eventy firmowe.
To są multitapy, hotele, restauracje, targi oraz miejscowości. Ten cykl na pewno będzie przydatny, gdyż wskazuje osobom zainteresowanym sprawdzone miejsca, gdzie oprócz naszych kursów organizować można również imprezy okolicznościowe, prywatki, czy gdzie po prostu można wybrać się na dobre piwo. Takim przykładem, gdzie można się napić rewelacyjnego piwa, dobrze zjeść, a przy okazji zorganizować przyjęcie we wspaniale odnowionych wnętrzach
kamienicy, jest katowicki multitap Upojeni przy ul. Świętego Jana 10.
W tym miejscu kursy organizowane są już od ponad dwóch lat. Wcześniej nasze spotkania dla mieszkańców województwa Śląskiego realizowane były w tyskim klubie GramOffOn. Tychy są bardzo fajne, bo miasto jest ładne i z tradycjami piwowarskimi – to jest przecież duży browar (Tyskie), browar regionalny/kontraktowy (Tichauer, Browar Obywatelski), browar w 100% kraftowy/kontraktowy (Hajer) – ale uczestnicy prosili nas, by nowe miejsce znajdowało się blisko dworca głównego w Katowicach, do którego łatwo dojechać w sobotnie poranki z każdego miejsca Górnego Śląska i Zagłębia.
Takie miejsce znaleźliśmy. Nie dość, że w samym centrum (choć pamiętajcie, że wejście jest od podwórza, gdzie również znajdują się Teatr Ateneum oraz Cybermachina), to jeszcze pozytywni są właściciele, ekipa oraz menedżer Bartosz (pozdrawiamy!). Obiekt, a przede wszystkim zadaszone podwórko ze szklanymi kładkami, robi na nas i uczestnikach niesamowite wrażenie, podobnie jak jedzenie i kraft, nie tylko polski, bo w lodówce i na kranach znajdziemy również amerykańskie sztosy.
Nasze warsztaty odbywają się na pierwszym piętrze. Nawet grupy 30-osobowe doceniały komfort miejsca. Są wygodne fotele, odpowiednia przestrzeń i sprawna obsługa.

Na początku marca 2019 r. z kranów płynie 14 kraftowych piw. Uwagę zwrócić należy przede wszystkim na Wild Beer Wineybeest BA, czyli leżakowany w beczkach Imperialny Stout z browaru Wild Beer, oraz  X Finback Double IPA z browaru North Brewing. Jest oczywiście coś z Lindemansa, tym razem wiśniowy Kriek. Z krajowych propozycji dostępne są: Vermont IPA (ReCraft), Pszeniczne (Browar Jana), Hey Now (Pracownia Piwa), Milczenie Owies (Pracownia Piwa), Art+ 8 (Stu Mostów), Michail Jackson (Hopium), Classic (Palatum), Blackcyl (Black IPA), Pils (Browar Jana), Przybij piątkę (Łańcut).

Przesyłamy linki do wybranych recencji oraz zdjęć tego miejsca:
Trochę o jedzeniu
http://silesiasmakuje.pl/katowice-nowy-multitap-upojeni-tu-jedzenie-jest-rownie-wazne-jak-piwo/
Aktualna lista piw
http://upojeni.ontap.pl/
Facebook:
https://www.facebook.com/upojenimultitap/
O wizycie byłego prezydenta Gruzji w tym lokalu
http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35063,20109064,upojeni-przyciagneli-nawet-prezydenta-gruzji-jest-nowa-restauracja.html

Skomentuj

Musisz być zalogowany, aby skomentować.