Piwne eventy dla firm

Piwne eventy to przede wszystkim:

- doskonała zabawa w oparach piwnej kultury :)
- degustacja kilkunastu unikalnych gatunków piwa.
- piwny quiz z cennymi, piwnymi nagrodami.
- dynamiczne kiperskie szkolenie, które z uczestników zrobi profesjonalnych degustatorów.
- sesja Pogromców Piwnych Mitów, podczas której raz na zawsze rozprawimy się z piwnymi legendami.

Jeżeli zatem, pragniecie poznać unikalne piwne smaki, obalić piwne mity, sprawdzić się w roli degustatorów i usłyszeć szokujące, piwne fakty – zapraszamy do organizacji piwnych eventów z Piwoznawcami.


Co Ty wiesz o piwie ?.

To nasz flagowy program eventowy, w którym jest miejsce na piwne quizy, sesje degustacyjne, kiperskie warsztaty i całą masę piwnych pytań, anegdot i dyskusji. Uczestnicy poznają najciekawsze piwne smaki, pikantne fakty z życia branży piwowarskiej oraz tajniki kiperskiej sztuki. Dobra zabawa jest tu okraszona piwną kulturą na najwyższym poziomie. Elastyczny program eventu pozwala na realizację zarówno dla kameralnych, kilkuosobowych grup jak i dużych imprez.
 

Winter Warmers, czyli najbardziej rozgrzewające piwa.

Winter Warmers, czyli najbardziej rozgrzewające piwa.

Podczas profesjonalnej degustacji uczestnicy zapoznają się z techniką degustacji i smakiem sześciu najbardziej rozgrzewających piw na świecie. Angielskie Barley Wine, belgijskie Golden Ale, Bałtycki Porter i inne „gorące” piwa wprowadzą państwa w aromatyczny klimat świąt i przedstawią rozgrzewającą stronę świata piwa. Dodatkową atrakcją może być moduł „idealne kompozycje” łączący aromaty piwa ze smakiem świątecznych przekąsek i oryginalny piwny grzaniec. Na specjalne życzenie nasz mini-browar uwarzy limitowaną edycję świątecznego piwa tylko na Państwa użytek.

 

Najbardziej unikalne piwa świata.

Najbardziej unikalne piwa świata.

To piwne wydarzenie, podczas którego prezentujemy piwa nie mające sobie równych. Od spontanicznie fermentujących lambików, poprzez ostrygowe stouty aż do piw belgijskich fermentowanych przy użyciu drożdży szampańskich. Piwa , które swoją specyfiką i unikalnym składem surowcowym wykraczają daleko poza ramy typowych jasnych pełnych stanowią idealny akompaniament uroczystych kolacji, kulinarnych wydarzeń i degustacyjnych wieczorów. Nowe oblicze piwa prezentowane podczas eventu na stałe zmieni w oczach uczestników wizerunek piwa i sprawi że z biernych, okazjonalnych piwoszy staną się świadomymi poszukiwaczami smaku.

 

Najmocniejsze piwa świata.

Najmocniejsze piwa świata.

Ten, kto uważa piwo za lekki i słaby napój z pewnością nie poznał tajników świata najmocniejszych piw. Angielskie Barley Wine, belgijskie Golden Ale czy Amerykański Bock o mocy alkoholu prawie 20% reprezentują świat niedostępny dla przeciętnych piwoszy. Świat silnych doznań smakowych i unikalne oblicze piwa. Event „Najmocniejsze piwa świata” to wydarzenie dla wielbicieli piw, którzy nie szukają w nim orzeźwienia ale głębi smaku i mocy. Niezapomniane wrażenia degustacyjne, najbardziej intensywne w piwnym świecie smaki i prezentacja unikalnych gatunków piwa są gwarancją atrakcyjności eventu, który uświetnić może dowolne, organizowane przez Państwa wydarzenie lub być główną atrakcją dla pasjonatów związanych z kulturą piwa.