Piwne eventy dla firm

Piwo uświetnia kolację, sympozjum, konferencję, wyjazd integracyjny czy spotkanie towarzyskie. Dlatego mamy przyjemność zaoferować Państwu szereg atrakcyjnych eventów, nigdy wcześniej nie prezentowanych na polskim rynku. Gwarancją sukcesu naszych imprez jest pasja, jaką darzymy kiperski styl życia i ogromna wiedza prowadzącego na temat sztuki degustacji najznakomitszych piw na świecie. I oczywiście piwo.
Najlepsze piwne smaki okraszone są ciekawymi faktami z życia zawodowych kiperów, quizami, konkursami i przede wszystkim poznawaniem tajników kiperskiej sztuki. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się jak smakuje najdroższe piwo na świecie, co ma wspólnego irlandzki stout z ostrygami i dlaczego kiperzy piwa zatykają nos podczas picia – zapraszamy. Te i wiele innych piwnych faktów zawarte są w eventach organizowanych przez firmę Piwoznawcy.


Kobiecy świat piwa.

Kobiecy świat piwa.

Kobiecy świat piwa to nowe spojrzenie na piwo, sposób jego serwowania i kulturę. Panie pijące piwo, zniechęcone typowym wizerunkiem piwosza przekonają się że piwo może być lekkie, łatwe i przyjemne.Zaprezentujemy piwa z różnych części świata, które pozwalają odnaleźć się w piwnym świecie i pić je z klasą, odcinając się od typowego piwnego wizerunku.Pokażemy sposoby serwowania i technikę degustacji, która stawia piwo w szeregu szlachetnych i docenianych przez koneserów alkoholi. Zamiast piwa do golonki proponujemy unikalne piwa w następujących postaciach: aperitif, wieczorna nagroda, akompaniament lunchu, owocowy deser, ulotna pełnia smaku.

 

Winter Warmers, czyli najbardziej rozgrzewające piwa.

Winter Warmers, czyli najbardziej rozgrzewające piwa.

Podczas profesjonalnej degustacji uczestnicy zapoznają się z techniką degustacji i smakiem sześciu najbardziej rozgrzewających piw na świecie. Angielskie Barley Wine, belgijskie Golden Ale, Bałtycki Porter i inne „gorące” piwa wprowadzą państwa w aromatyczny klimat świąt i przedstawią rozgrzewającą stronę świata piwa. Dodatkową atrakcją może być moduł „idealne kompozycje” łączący aromaty piwa ze smakiem świątecznych przekąsek i oryginalny piwny grzaniec. Na specjalne życzenie nasz mini-browar uwarzy limitowaną edycję świątecznego piwa tylko na Państwa użytek.

 

Najbardziej unikalne piwa świata.

Najbardziej unikalne piwa świata.

To piwne wydarzenie, podczas którego prezentujemy piwa nie mające sobie równych. Od spontanicznie fermentujących lambików, poprzez ostrygowe stouty aż do piw belgijskich fermentowanych przy użyciu drożdży szampańskich. Piwa , które swoją specyfiką i unikalnym składem surowcowym wykraczają daleko poza ramy typowych jasnych pełnych stanowią idealny akompaniament uroczystych kolacji, kulinarnych wydarzeń i degustacyjnych wieczorów. Nowe oblicze piwa prezentowane podczas eventu na stałe zmieni w oczach uczestników wizerunek piwa i sprawi że z biernych, okazjonalnych piwoszy staną się świadomymi poszukiwaczami smaku.

 

Najmocniejsze piwa świata.

Najmocniejsze piwa świata.

Ten, kto uważa piwo za lekki i słaby napój z pewnością nie poznał tajników świata najmocniejszych piw. Angielskie Barley Wine, belgijskie Golden Ale czy Amerykański Bock o mocy alkoholu prawie 20% reprezentują świat niedostępny dla przeciętnych piwoszy. Świat silnych doznań smakowych i unikalne oblicze piwa. Event „Najmocniejsze piwa świata” to wydarzenie dla wielbicieli piw, którzy nie szukają w nim orzeźwienia ale głębi smaku i mocy. Niezapomniane wrażenia degustacyjne, najbardziej intensywne w piwnym świecie smaki i prezentacja unikalnych gatunków piwa są gwarancją atrakcyjności eventu, który uświetnić może dowolne, organizowane przez Państwa wydarzenie lub być główną atrakcją dla pasjonatów związanych z kulturą piwa.